Minulé životy

8. srpna 2014 v 23:21
Co jsou minulé životy

Jsou to životy, které prožila duše před tím, než se stala součástí nynějšího fyzického těla.
Duše vstoupí do těla ještě před narozením, prožije s ním pozemský život a při smrti duše toto tělo opouští a vrací se "domů". Tento proces se mnohokrát opakuje.

Duše prožívá život v našem těle, protože se tím učí.

Po narození se každému dítěti pomalu uzavírají jeho vzpomínky na minulé životy, až se vytratí úplně z vědomé paměti a zůstávají uloženy hluboko v podvědomí.

K těmto vzpomínkám sice nemáme přístup, ale naše duše si vše pamatuje velmi dobře. A právě tyto vzpomínky v podvědomí často působí potíže v našem současném životě.

Jaké potíže nám působí podvědomé vzpomínky na minulé životy?
Jsou to různé strachy, problémy ve vztazích, zdravotní problémy, potíže s penězi, malé sebevědomí atd.

Zde je několik příkladů od mých klientů:

Jedna žena se šla 30.dubna dívat na "pálení čarodějnic" a pak mi vyprávěla, že jakmile se přiblížila k velkému ohni, zachvátila ji hrůza a velký strach, začala se potit, udělalo se jí špatně a musela odejít. - Probudila se v ní vzpomínka na minulý život, kdy byla upálena.

U klienta jsem našla minulý život, ve kterém byl bohatým člověkem. Cestoval kočárem se svou ženou a přepadli je lupiči, oloupili je a jeho ženu zabili. Tento muž se v tomto životě podvědomě bojí vydělat více peněz, aby nebyl bohatý, aby nepřišel o svou ženu.

Z minulých životů pramení velmi mnoho problémů, které mají lidé ve vztazích.
Např. mladá dívka měla komplikovaný vztah se svou matkou - hlavní příčinou byl minulý život, kdy matka zapříčinila smrt své dcery - dcera jí to nechtěla odpustit ani v tomto životě a zlobila se na svou matku ještě kvůli dalšímu minulému životu - tam byla její matka těhotná a její dcera se jí měla teprve narodit. Stalo se však, že těhotná žena byla zabita. Matka byla ze vznešené rodiny a její dcera se na ni dodnes zlobí, že se nechala zabít a ona se nemohla narodit do slavné a bohaté královské rodiny.

Mladá matka měla malou dcerku. Dcerka byla hezká a hodná, ale matka cítila velký problém - bylo jí velmi nepříjemné na dceru sahat, hladit ji a když ji chovala, necítila se dobře.
Tyto pocity měla z minulého života, kdy její současná malá dcera byla její matkou a byla velmi ošklivá a znetvořená.

Lidé mají i zdravotní problémy, které mají příčiny v minulých životech.
Jsou to velmi často bolesti různých částí těla. Bývají to místa, kde byli lidé v minulých životech bolestivě zraněni.
O potížích, které máme z minulých životů, by se daly napsat romány.Sliby a přísahy z minulých životů


Velkým problémem jsou různé sliby a přísahy, které jsme složili v minulých životech.

Často jsme slíbili a přísahali, že něco budeme nebo naopak nebudeme dělat - NAVŽDY
a právě to NAVŽDY je problém, protože jsme těmito sliby a přísahami vázáni i nyní.

Dnes už nechceme být chudí, ani nechceme žít v celibátu, ani nechceme nikomu sloužit - jak jsme kdysi přísahali, ale jsme stále svými sliby ovlivňováni.

Každému klientovi zjistím, jakými sliby a přísahami z minulých životů je vázán a pomohu mu je zrušit. Tímto aktem se člověk osvobodí od různých vnitřních bloků, které mu brání v přijímání hojnosti, lásky a prosperity.


Čištění energií z minulých životů.

Když se chce klient zbavit problému, je třeba najít minulý život, ve kterém problém vznikl a vyčistit všechny energie s tím spojené.
Do minulých životů nahlížím já, najdu příčinu a příslušné energie vyčistím.
Klientovi sdělím vše, co jsem zjistila, ale do vlastního zkoumání jeho minulých životů ho nezapojuji.
Velmi často se stane, že klient lépe pochopí sám sebe a své pocity, když mu odhalím jeho minulé životy, které ho ovlivňují.
.
.
..
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

. . . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama