Pocit křivdy způsobil nemoc

17. ledna 2014 v 1:55 |  Jak vznikají nemoci
.Autor: Valerij Sinelnikov

Do mé ordinace přišel muž s komplikacemi po zápalu plic. Nemoc probíhala velmi těžce. Organizmus již odmítal antibiotika. Po tom, co jsme otestovali podvědomé příčiny, se ukázalo, že nedlouho před rozvojem nemoci měl muž v zaměstnání vážný konflikt s vedením. Nakonec v jeho duši zůstal silný pocit křivdy a zloba na vedoucího, která pak přerostla v zlobu na celý svět.

"Rozumíte," začal jsem vysvětlovat muži, "pocit křivdy znamená skryté podvědomé přání smrti, přičemž nejen jednomu člověku, ale celému jeho rodu. Tento zhoubný program se potom vrátil k samotnému autoru, tedy k vám, v podobě nemoci."

"Jakoby za trest?" zeptal se muž.

"V žádném případě. Nemoc není trest, je to jen výsledek, vnější odraz vašich myšlenek a emocí na fyzické úrovni. Myšlenka představuje zvláštní energii, zakódovanou informaci. Zcela určitě jí musí něco odpovídat na fyzické úrovni. Pokud je myšlenka ničivá, například uraženost, odsuzování nebo nenávist, na fyzické úrovni se promítne nemocí."

" Copak mám tedy dělat?" zeptal se pacient.

"Jediná možnost je neutralizovat tento program, to znamená odpustit, a dokonce poděkovat vašemu vedoucímu za tuto situaci. "

"Jakpak mu mohu děkovat, když nemá pravdu? Odpustit - to by ještě šlo, ale poděkovat?"

" Vlastně děkovat za tuto situaci byste měl v první řadě Vyšší Inteligenci, Bohu. Navíc je nezbytné, abyste pochopil, že pramen uraženosti není ve vašem vedoucím, ale ve vás. Sám.jste vytvořil tuto situaci. Pojďte hned teď zjistit, čím jste přitáhl do svého života tento konflikt."

Pak pokračujeme v práci s podvědomím muže a zjišťujeme příčiny konfliktu. Vyšlo najevo, že jsou to podrážděnost a nespokojenost s vedoucím, které se nahromadily v průběhu let, nespokojenost se svou prací, absence sebejistoty. Po tom, co muž prostřednictvím pokání, odpuštění a poděkování neutralizoval negativní podvědomý program, změnil postoj k sobě, k svému zaměstnání a vedení, nemoc beze stopy pominula.

Tedy nemoc pro tohoto muže znamenala podnět k vnitřnímu růstu a vývoji. Kdyby ji ale dál potlačoval, bylo by později těžké zastavit tento program sebeničení, který spustil svým pocitem křivdy. Začal by pracovat nejen proti němu, ale také proti jeho dětem. Mimochodem, nějakou dobu poté, co se u muže objevila nemoc, dostal jeho syn kopřivku.
Muž tyto dva jevy nikterak nespojoval. Nicméně pokožka dítěte se očistila ihned po vnitřním očištění otce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama