Co nám nemoc sděluje?

17. ledna 2014 v 1:00 |  Jak vznikají nemoci

.Autor: Valerij Sinelnikov:

Nemoc je znamením porušení rovnováhy. Nervová zakončení nám dávají vědět, že na určitém místě našeho organizmu něco není v pořádku. Bolest je jen zdravou reakcí nervů, která nám chce naznačit: "Hej, drahý, existuje něco, na co bys měl obrátit svou pozornost." A pokud člověk neprojevuje náležitou pozornost nebo tlumí bolest prášky, jeho podvědomí bolest zesílí.
Vždyť takto, pomocí takového signálu, jako je bolest, o nás podvědomí pečuje a sleduje určitý pozitivní cíl - říci nám, že něco není v pořádku. Proto se chovejte ke své nemoci s úctou.


A vůbec, dřív než přistoupíte k vyléčení, změňte svůj vztah k onemocnění.
V žádném případě se k němu nechovejte jako k něčemu špatnému, dokonce i když je onemocnění smrtelné. Nezapomínejte, že tuto nemoc vytvořil váš podvědomý rozum, který o vás vždy a všude pečuje. Znamená to, že k tomu byly pádné důvody. Nenadávejte svému organizmu a onemocnění. Vzdejte se boje s ním. A naopak, poděkujte Bohu, svému podvědomému rozumu za tuto nemoc. Poděkujte samotné nemoci. I když to zní podivně, udělejte to.


Současná ortodoxní medicína neuzdravuje lidi právě proto, že bojuje s nemocí. Tedy snaží se ji potlačit nebo odstranit důsledky. Příčiny ale zůstávají hluboko v podvědomí a stále pokračují ve svém ničivém působení.

Vzniká následující situace: podvědomí vytváří nemoc jako signál pro náš vědomý rozum, pokouší se sdělit nám určitou informaci svou řečí, ale my jdeme k lékaři a tlumíme tento signál prášky.
Vypadá to, že bojujeme sami se sebou a navíc vybíráme pro tento boj co nejsilnější a co nejdražší prostředky.
Je to nesmysl!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama