Cesta k uzdravení

17. ledna 2014 v 10:29 |  Jak vznikají nemoci
.Autor: Valerij Sinelnikov

Pokud jste připraveni nastoupit cestu uzdravení, první (a nejdůležitější), co je potřeba udělat, je vzít na sebe odpovědnost za svou nemoc a změnit vztah k ní.

Co to znamená? Znamená to, že ZA VZNIK ONEMOCNĚNÍ NIKDO NENESE VINU, ANI VY NEJSTE VINNÍ.

Nemoc je vnějším odrazem vašich myšlenek a chování. Je to signál vašeho podvědomého rozumu, že něco děláte špatně, že vaše chování a vaše reakce na události jsou pro vás škodlivé. Je to způsob uskutečnění vašich pozitivních záměrů.

Nemoc vás podvědomě chrání před nějakým vaším ničivým chováním. Nakonec je to rozhovor Boha, Vesmíru, Vyšší Inteligence s vámi.

Co se vám pokouší sdělit vaše nemoc?

Ze své praxe vím, že mnozí lidé těžko přijímají myšlenku o odpovědnosti.
Vždyť vzít na sebe odpovědnost znamená vzdát se pocitu ukřivděnosti, kritiky, obviňování sebe a ostatních. To vyžaduje určité změny a samozřejmě úsilí. Ale je mnohem jednodušší někoho obviňovat, než se změnit sám.

Někteří lidé dokonce znají příčiny svých problémů, ale stejně se nechtějí měnit, upřednostňují trápení. Nu což, je to jejich volba. Každý člověk sám vytváří svůj svět!

Ze své praxe vím, že myšlenka odpovědnosti za svou nemoc je prvním krokem na cestě k uzdravení. Bez ní bude jakékoliv úsilí bezvýsledné a nezachrání vás žádné drahé léky.
Budete chodit od jednoho lékaře k druhému a nemoc se bude přemísťovat z jednoho orgánu na jiný.

Pouze když na sebe vezmete odpovědnost, dokážete se uzdravit z kteréhokoliv onemocnění, včetně těch, jež oficiální medicína pokládá za nevyléčitelná.

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama